Domů » Bleskovky » Sledujte dnes živě tiskovou konferenci Samsungu: Poprvé ve 360stupňovém videu

Sledujte dnes živě tiskovou konferenci Samsungu: Poprvé ve 360stupňovém videu

I letos bude Samsung svoji tiskovou konferenci Unpacked v rámci veletrhu MWC streamovat online, tentokráte však vsadí na rozšířené možnosti, které mu poskytuje nejen virtuální realita.

VR_Livestreaming_Main2

Počítač

Samozřejmě většina uživatelů nejspíše využije klasické sledování z monitoru počítače, pro ty bude připraven klasický stream, který však přinese jednu originální novinku – budete si moci vybrat jedno ze čtyř míst, odkud budete událost sledovat. Stream bude dostupný na této stránce.

VR_Livestreaming_Main1

Smartphone

Druhou možností pro sledování události je mobilní telefon. Samsung připravil pro zařízení s Androidem a iOS zvláštní aplikaci Unpacked 360 View app, kterou si můžete stáhnout z následujících odkazů.

Aplikaci se bohužel nepodařilo dohledat :-(

Virtuální realita

Poslední, a zároveň nejzajímavější možností, je sledovat Unpacked event ve virtuální realitě skrze soupravu Gear VR. Stačí vyhledat v Oculus Store aplikaci Unpacked 360 View app a vybrat si jedno ze čtyř míst pro sledování.

VR_Livestreaming_Main3_1

Prozatím nevíme, zda bude možné rozhlížet se do stran i při sledování streamu na ploché obrazovce. Tisková konference začíná už zítra, tedy v neděli 21. února v 19:00 a naše redakce v Barceloně nebude chybět, abychom vám mohli zprostředkovat první dojmy přímo z místa dění.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments