Domů » Bleskovky » Sledujte živě představení Samsungu Galaxy S3

Sledujte živě představení Samsungu Galaxy S3

Jak jsme vás už informovali v předchozím článku, Samsung dnes představí dlouho očekávaný model Galaxy S3. Přenos z akce, která v Londýně začíná ve 20:00 našeho času, budete moci sledovat prostřednictvím live streamu, který Samsung nabídne na adrese TheNextGalaxy.com; pokud nebudete u počítače, můžete na zařízeních s Androidem živý přenos sledovat skrze aplikaci Unpacked 2012 (Google Play). Naše redakce pro vás bude zprostředkovávat zpravodajství z místa dění na Twitter kanálu @smartmania a po oficiálním představení se můžete těšit na článek s prvními dojmy a samozřejmě i videopohled.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Uff… 17MB aplikace… no hezky. Kazdopadne… uz se tesim.

  2. Jochen (neregistrovaný)

    Ta bila verze s tmavym rameckem je neskutecne „sexy“. Snad podobne vybarvi i novej note.

  3. Jindra (neregistrovaný)

    Moooc pěknej kousek, snad se tu objeví cena, tu skoro nikde nemaj pořádně popsanou. Na webovkách [odkaz] je celkem objektivní recenze.. Ale ta výdrž nevim no … :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).