Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Sledujte online: Premiéra Samsungu Galaxy S6 a S6 Edge (stream)

Sledujte online: Premiéra Samsungu Galaxy S6 a S6 Edge (stream)

Samsung dnes v 18:30 na velkolepé tiskové konferenci v Barceloně představí nový Galaxy S6 a zakřivenou variantu Galaxy S6 Edge. A není vyloučeno, že se dočkáme ještě dalších novinek. Pokud chcete společně s námi celou show sledovat online, máte možnost díky oficiálnímu video streamu, který najdete níže.  Po skončení tiskové konference pro vás budeme chystat články s prvními dojmy a videopohledy. Naše průběžné dojmy z cestování po MWC, dalších tiskových konferencí i zákulisní informace můžete sledovat na našem speciálním twitteru @smartmania_live. Po skončení tiskové konference se společně s kolegou Richardem Streitem na novinky vrhneme, abychom vám mohli nabídnout články s prvními dojmy a videopohledy, tak nás nezapomeňte sledovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. M.BoBo (neregistrovaný)

    Když jsem viděl, že vypadá přesně tak jak se z úniků předpokládalo, tak jsem zklamaný stream vypnul. Připadá mi to jako kdybych se jako malý děcko těšil na Vánoce, ale dopředu vím co dostanu:(.

    Těžký zklamání!!

  2. uni (neregistrovaný)

    Mno, zdá se, že S4ka je stále bez nástupce…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel