Domů » Bleskovky » Sledujte online: Premiéra Samsungu Galaxy S6 a S6 Edge (stream)

Sledujte online: Premiéra Samsungu Galaxy S6 a S6 Edge (stream)

Samsung dnes v 18:30 na velkolepé tiskové konferenci v Barceloně představí nový Galaxy S6 a zakřivenou variantu Galaxy S6 Edge. A není vyloučeno, že se dočkáme ještě dalších novinek. Pokud chcete společně s námi celou show sledovat online, máte možnost díky oficiálnímu video streamu, který najdete níže.  Po skončení tiskové konference pro vás budeme chystat články s prvními dojmy a videopohledy. Naše průběžné dojmy z cestování po MWC, dalších tiskových konferencí i zákulisní informace můžete sledovat na našem speciálním twitteru @smartmania_live. Po skončení tiskové konference se společně s kolegou Richardem Streitem na novinky vrhneme, abychom vám mohli nabídnout články s prvními dojmy a videopohledy, tak nás nezapomeňte sledovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Když jsem viděl, že vypadá přesně tak jak se z úniků předpokládalo, tak jsem zklamaný stream vypnul. Připadá mi to jako kdybych se jako malý děcko těšil na Vánoce, ale dopředu vím co dostanu:(.

    Těžký zklamání!!

  2. Mno, zdá se, že S4ka je stále bez nástupce…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).