Domů » Články » Skype pro PocketPC v nové verzi 2.1beta

Skype pro PocketPC v nové verzi 2.1beta

Skype 2.1betaPřed malou chvílí byla vydána značně vylepšená verze programu Skype 2.1beta pro PocketPC. Ta přináší řadu vylepšení a opravuje spousty bugů z předchozích verzí. Nový build, označovaný jako 2.1.0.53 v sobě navíc ukrývá několik novinek, jako například podporu funkcí Multi-chat a SkypeIn.

Kompletní seznam změn naleznete na oficiálních stránkách programu Skype. Novou verzi stahujte z naší Download sekce, jedná se o zazipovaný CAB soubor, který můžete přímo instalovat ve vašem zařízení. Nová verze je určena pouze pro PPC s procesorem o frekvenci vyšší než 400Mhz. Pro slabší přístroje doporučuji stáhnout starší LowCPU verzi 2.0.0.51.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).