Sky Force Reloaded pro PocketPC je tady

Sky Force Reloaded pro PPCSnad každý majitel nějakého Windows Mobile zařízení – ať už smartphonu nebo PocketPC, někdy slyšel o legendární akční hře Sky Force. Dnes vydala polská vývojářská společnost Infinite Dreams novou hru Sky Force Reloaded, která vychází z původní verze hry a obohacuje ji o několik nových prvků.

Předně se můžete těšit na vylepšenou grafiku, která bude vypadat zase o krůček reálněji. Vývojáři v Reloaded připravili 8 zcela nových levelů, které se mohou pyšnit svou rozsáhlostí a variabilitou prostředí. Změn doznali i vaši nepřátelé a těšit se můžete i na protivníky zcela nové.

Síla a účinnost zbraní se v původním Sky Force stupňovala v závislosti na získaných bonusech. Sstejně tomu bude i v Reloaded, přibude však několik zbraní nových. Třešničkou na dortu jsou pak zcela jiné zvuky a hudební doprovod, který vás bude během vašeho akčního hraní doprovázet.

V současné době je k dispozici pouze verze pro PocketPC, avšak podle informací od výrobce se na smartphone verzi pracuje, stejně jako na demoverzi, která v tuto chvíli bohužel ještě není k dispozici. Plná verze pro PocketPC stojí 10$ a zakoupit ji můžete na serveru ClickGamer.

Tip: Můžete si přečíst naši recenzi původní hry Sky Force…

Screenshoty ze hry:
1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. stary_pes (neregistrovaný)

    Sosam, sosam! Toto bude bomba!

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    hra na VGA beha dobre,ale textury jako takove nejsou pro tohle rozliseni bohuzel optimalizovany a tak hra vybata na 480×640 trochu kostrbate (jako puvodni Sky Force). Neni to ale nic hrozneho

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *