Sky Force Reloaded pro PocketPC je tady

Sky Force Reloaded pro PPCSnad každý majitel nějakého Windows Mobile zařízení – ať už smartphonu nebo PocketPC, někdy slyšel o legendární akční hře Sky Force. Dnes vydala polská vývojářská společnost Infinite Dreams novou hru Sky Force Reloaded, která vychází z původní verze hry a obohacuje ji o několik nových prvků.

Předně se můžete těšit na vylepšenou grafiku, která bude vypadat zase o krůček reálněji. Vývojáři v Reloaded připravili 8 zcela nových levelů, které se mohou pyšnit svou rozsáhlostí a variabilitou prostředí. Změn doznali i vaši nepřátelé a těšit se můžete i na protivníky zcela nové.

Síla a účinnost zbraní se v původním Sky Force stupňovala v závislosti na získaných bonusech. Sstejně tomu bude i v Reloaded, přibude však několik zbraní nových. Třešničkou na dortu jsou pak zcela jiné zvuky a hudební doprovod, který vás bude během vašeho akčního hraní doprovázet.

V současné době je k dispozici pouze verze pro PocketPC, avšak podle informací od výrobce se na smartphone verzi pracuje, stejně jako na demoverzi, která v tuto chvíli bohužel ještě není k dispozici. Plná verze pro PocketPC stojí 10$ a zakoupit ji můžete na serveru ClickGamer.

Tip: Můžete si přečíst naši recenzi původní hry Sky Force…

Screenshoty ze hry:
1 2

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku