Skvělé aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (22. 7. 2022)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné cenové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS skvělé samy o sobě a jejich vývojáři zaslouží uznání, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaké tu a tam objeví v zajímavé slevě či pokud jsou rovnou k dispozici zdarma. Tento pravidelný seriál věnující se App Store přináší tipy na jejich výhodné získání.

V dnešním výběru byste si rozhodně neměli nechat ujít hned několik povedených her v čele se starším, ale stále skvělým titulem Titan Quest HD. Na své si ale přijdou také fotografové, obzvláště ti, kteří focení berou vážně – v zajímavé slevě je totiž povedená aplikace Affinity Photo.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé už pominuly. Původní ceny aplikací pro iOS jsou přepočítávány z amerických dolarů a v českých korunách se mohou mírně lišit. Chcete-li být stále v obraze, přihlaste se k odběru notifikací nebo RSS, popřípadě nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Battery Level

Apple se u svých produktů chlubí, že vždy běhají jako na drátkách. Z toho důvodu se mnohdy ani nedozvíte, kolik RAM telefon potřebuje, kolik jí je volné, jaký je přesně stav baterie či jak moc je vytížený čipset. S aplikací Battery Level se všechny tyto hodnoty (a nejen ty) dozvíte v přehledně zpracovaném minimalistickém prostředí. Původní cena byla 25 korun.

‎Battery Level
‎Battery Level
Autor: Kenneth Kao
Cena: zdarma
Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku