Skvělé aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (12. 5. 2022)

Google Obchod Play nahled Unsplash

Kdo by neměl rád zajímavé slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android kvalitní samy o sobě a jejich vývojáři si zaslouží respekt, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaké tu a tam objeví v zajímavé slevě či pokud jsou rovnou k dispozici zdarma. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Google Play, abychom vám přinesli zajímavé tipy.

Dnešní výběr je výhradně složen z her, které vám pomohou ukrátit čas, ať už čekáte na autobus, nebo třeba sedíte v čekárně u doktora. Zabavit se můžete celou řadou jednoduchých logických hříček, propracovaným retro RPG nebo plošinovkou ze staré školy.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé už pominuly. Chcete-li být stále v obraze, přihlaste se k odběru notifikací nebo RSS, popřípadě nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Terraforming Mars

Doveďte lidstvo do nové éry. Éry, ve které lidé splnili Elonu Muskovi bláznivý sen a konečně se dostali na rudou planetu. Ve hře Terraforming Mars máte úkol, jehož zadání zní jednoduše, ale provedení je už o něco obtížnější – teraformovat Mars. Zvládnete to v této strategické hře, která nabídne skvělou hratelnost a pohlednou grafiku? Původní cena byla 200 korun.

Terraforming Mars
Terraforming Mars
Autor: Unknown
Cena: 199,99 Kč
Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku