Domů » Bleskovky » Skinzone uvádí na trh ochranné sklo Tempered Glass: Vydrží i přímý úder kladivem

Skinzone uvádí na trh ochranné sklo Tempered Glass: Vydrží i přímý úder kladivem

Česká společnost Skinzone uvádí na trh nové ochranné sklo Tempered Glass. Toto tenké a vysoce odolné sklo zvyšuje ochranu displejů mobilních zařízení a podle slov výrobce vydrží i přímý úder kladiva. Stejně jako u ostatních produktů společnosti Skinzone nabízí doživotní záruku a možnost odborné instalace.

Ochranné sklo Tempered Glass nabízí vyšší ochranu displeje mobilních telefonů. Sklo je speciálně vytvrzeno, díky čemuž nabízí devětkrát vyšší odolnost oproti klasickým sklům. Mobilní zařízení dokáže ochránit nejen proti škrábancům způsobeným ostrými předměty, ale i velmi silným nárazům, jako je např. přímý úder kladivem. Šířka pouhých 0,26 mm navíc zaručí jeho transparentnost a naprosto neomezí funkčnost displeje mobilního zařízení. Díky speciální svrchní oleofobické vrstvě, která je příjemná na dotek a úplně zamezí zanechávání otisků prstů. Spodní silikonová vrstva zase zajišťuje snadnou a rychlou aplikaci ochranného skla bez vzniku jakýchkoli bublinek.

Rychlou aplikaci ochranného skla umožňují doplňky prodejního balení, které vedle skla obsahuje také návod na jeho aplikaci, odstraňovač prachu, vlhčený a suchý čistící ubrousek, hadřík z mikrovlákna a plastovou stěrku.

Ochranné sklo je v současnosti dostupné pro vybrané mobilní telefony značek Apple, Samsung a LG. Během krátké doby se seznam kompatibilních zařízení rozšíří i o další značky. Doporučená koncová cena produktu činí 490 Kč, do konce roku ale mohou všichni zákazníci využít akční slevu 40 %, (v e-shopu zadejte kód SSTG).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

9 komentářů

 1. MilanD (neregistrovaný)

  Hm, tak ty samé „fólie“ – ochranná skla lze koupit na ebay snad na všechny modely a za pár korun. I s dopravou cca 110 Kč. Užívám ji už asi 3/4 roku a bez známek jakéhokoli poškození.

  • shd (neregistrovaný)

   ja som nasiel uz od 2 libier aj s postou :D

   ale tak vidis kde zijeme… vracal som balik do Nemecka a posta si popytala za druhu triedu 21 eur pritom z nemecka mi dosiel za 7 eur postovne … obcas je to az nechutne ako dokazu cloveka osklbat..

 2. Blbé je, že se to nedá aplikovat na displeje, co mají zaoblené hrany. :/

 3. Tak já to chci na Note 3 a nikde nic :(

 4. lerion (neregistrovaný)

  Přímý zásah kladivem? Vždyť to je blbost. Tohle sklo to možná vydrží, ale to pod ním už ne a praskne displej mobilu…

 5. king125kg (neregistrovaný)

  Dobrá reklama na apple!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).