Sledujte nás na YouTube

SideSync umožní lepší propojení mezi telefony Samsung a počítači

Minulý měsíc Samsung oznámil nový nástroj SideSync, který má umožnit hlubší propojení mezi telefony řady Galaxy a počítači. Prvotní informace neobsahovaly mnoho detailů, ale nové video, které společnost uveřejnila na YouTube nám dává dobrou představu o tom, co nás čeká. Smyslem aplikace má být udělat z chytrého telefonu rozšíření PC a umožnit snadné sdílení dat.

Po vložení telefonu do dokovací stanice budete moci se SideSync automaticky zálohovat soubory a fotografie, funkce jsou však rozsáhlejší. Například můžete ovládat svůj telefon pomocí klávesnici a myši. SideSync také dovolí kopírovat a vkládat data mezi zařízeními. Pokud nemáte pro telefon dok, můžete ho připojit k počítači kabelem a zobrazit v okně na monitoru, kam se bude zrcadlit obsah displeje, můžete tak využívat své aplikace a pohodlně na telefonu pracovat. 

David Podzimek

2 komentáře

  1. Radek (neregistrovaný)

    Pěkné, akorát by mě zajímalo, jak to bude s plynulostí.

  2. uni (neregistrovaný)

    Jako být autor, nebál bych se uvést jednu “poměrně” podstatnou informaci:

    SideSync works by installing a SideSync app on the Galaxy phone which communicates with the pre-loaded Windows app on the ATIV device.

    Kolik z nás má ATIV PC/NB?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *