Domů » Bleskovky » Seznam zítra spustí vlastní televizní kanál. Nabídne zpravodajství a autorské pořady

Seznam zítra spustí vlastní televizní kanál. Nabídne zpravodajství a autorské pořady

V dnešní době je trend přesouvat veškerý obsah na internet, ovšem český Seznam se rozhodl pro přesně opačnou cestu. Již dříve jsme informovali, že Seznam získal licenci pro televizní vysílání, v té době dokonce mluvil o spuštění do konce roku 2017. Toto datum společnost o pár dní nestihla a program tak spustí až zítra, tedy v pátek 12. ledna.

Televize Seznam bude vysílána ve třetím multiplexu Českých Radiokomunikací, který má celostátní pokrytí. Nový kanál bude dostupný i přes 20 soukromých poskytovatelů typu UPC, Skylink, O2 TV a podobně. V případě O2 TV navíc diváci získají i přímý přístup k pořadům Stream.cz.

Obsah bude vysílán 24 hodin denně a bude kombinací zpravodajství (i sportovního) a autorských pořadů z dílny Seznam Zpráv a Stream.cz. Seznam už v současné době vytváří asi pět hodin videa denně a k dispozici má samozřejmě i obrovský archiv již natočených pořadů. V kombinaci s živými vstupy by tak neměl být problém zajistit pro vysílání neopakující se obsah.

Mezi hlavní tváře nového projektu budou patřit Filip Horký, Sabina Slonková, Vít Klusák či Jindřich Šídlo a v případě úspěchu lze asi očekávat i příchod dalších osobností, které se Seznamu docela daří „přetahovat“.

Ačkoliv podle obchodního ředitele Seznamu není cílem v prvním roce vysílání televizi „dostat do černých čísel“ pomocí reklamy, spoty už si objednalo několik významných společností, jako třeba Plzeňský Prazdroj nebo Česká spořitelna.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Diskuze k článku

  1. Přítomnost Sabiny Slonkové „překvapila“, vím to déle už a Sabinu znám osobně.
    Každopádně tomuto rozjíždějícímu se projektu, držím palce.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).