Domů » Bleskovky » Seznam.cz získal licenci pro televizní vysílání, kanál spustí do konce roku

Seznam.cz získal licenci pro televizní vysílání, kanál spustí do konce roku

Seznam.cz poslední dobou rychle rozšiřuje pole své působnosti. Poté, co před nedávnou dobou spustil své vlastní zpravodajství Seznam Zprávy, do něhož přetáhl i několik známých tváří české žurnalistiky, spouští další související projekt. Již před časem si totiž zažádal o licenci na televizní vysílání, která mu včera byla Radou pro rozhlasové a televizní vysílání udělena.

Internetová společnost tak trochu paradoxně v době přesunu médií na internet vstoupí do tradičního prostředí televizních stanic a ve čtvrtém multiplexu spustí vysílání klasického programu, jehož název bude pravděpodobně korespondovat s registrovanou ochranou známkou – tedy Seznam.cz TV. Nový kanál bude dostupný v pozemním, kabelovém i satelitním vysílání. Chybět prý nebude ani varianta pro HbbTV.

Jednou z nejvýraznějších tváří nového zpravodajství Seznamu je známý politický komentátor Jindřich Šídlo.

Obsahem bude zejména zpravodajství a publicistika z dílny Seznam Zpráv, což je také důvod, proč celé nově vzniklé televizi šéfuje současný šéfredaktor Seznam Zpráv Jakub Unger. Ve vysílání prý ale nebudou chybět ani seriály z produkce Stream.cz.

Začátek vysílání se podle zákulisních informací chystá ještě v průběhu tohoto roku.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

3 komentářů

  1. To nebude televizní kanál, to bude televizní anál.

    24/7/365 Vám budou cpát do hlavy jací jsou Babiš se Zemanem debilové a Kalousek, jako jejich čestný host, bude komentovat a kritizovat každé jejich rozhodnutí.

    Děkuji nechci, stačí mi ČT.

  2. To bude podobné jako to co již teď provozují na stránkách a snad i na streamu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).