Domů » Bleskovky » Sennheiser Momentum True Wireless: bezdrátová sluchátka pro náročné

Sennheiser Momentum True Wireless: bezdrátová sluchátka pro náročné

Společnost Sennheiser představila v rámci veletrhu IFA 2018 bezdrátová sluchátka Momentum True Wireless d dotykovým ovládáním a frekvenčním rozsahem 17 – 21 000 Hz (7mm membrány). Mikrofony s technologií Beamforming mají zajistit kvalitní přenos hlasu při telefonických hovorech i bezproblémové ovládání digitálních asistentů (Siri od Applu & Google Assistant). Posluchači ocení i praktickou funkci Transparent hearing umožňující slyšet při poslechu hudby okolní zvuky nebo vést běžnou konverzaci.

Sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless
Sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless

Sluchátka na jedno nabití výdrž 4 hodiny. Dvakrát je můžete dobít skrze přenášecí pouzdro, takže se ve výsledku dá dostat na zhruba 12 hodin provozu bez nutnosti připojení do elektrické sítě. Samotné pouzdro s vlastní baterií se dobíjí skrze USB-C konektor. Potěší také zvýšená odolnost vůči stříkající vodě a potu (IPx4). Sluchátka rovněž podporují kodeky aptX i AAC a nechybí dokonce ani kodek aptX Low Latency, který se stará o synchronizaci obrazu a zvuku při sledování videa či hraní her.

Sennheiser Momentum True Wireless - Hands On at IFA 2018

V tuto chvíli nevíme, kdy a za kolik se sluchátka Sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless na českém trhu objeví. V Německu by se měla prodávat za cenu 299 euro, což je v přepočtu zhruba 7 700 Kč. Odhadujeme tedy, že v ČR by se oficiální cena měla pohybovat právě okolo hranice osmi tisíc korun včetně DPH.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

4 komentářů

  1. Sennheisery mají skvělý zvuk. Tedy, alespoň ty, se kterými jsem já pracoval.
    Zajímalo by mě, jak budou tyto bezdrátové špunty držet v uchu.? Moc to nevypadá. ?

  2. Este vediet ako hraju, to je myslim primarny ucel slúchadiel :-)
    Ak tak ako momentum on ear tak to ma daleko od kvalitného zvuku. Tak nabasovane a navyskovane sluchadla som uz davno nepocul. Stredy – vokaly takmer ziadne. Hadam inear budu hrat vyrovnanejsie.

  3. Viacere Sennheisery mam vyskusane a na tieto sa teda tesim. Skromne si trufam odhadnut, ze budu hrat kvalitativne minimalne o triedu lepsie, nez na svoju cenu otrasne hrajuce Airpods.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).