Domů » Bleskovky » Šéf Samsungu opět mluvil o ohebném smartphonu. Kdy se jej dočkáme?

Šéf Samsungu opět mluvil o ohebném smartphonu. Kdy se jej dočkáme?

Samsung na veletrhu MWC představil očekávané vlajkové modely Galaxy S9 a S9+, po prezentaci sám šéf Samsungu DJ Koh hovořil se serverem CNET o dlouze spekulovaném telefonu s ohebným displejem. Co jsme se o něm dozvěděli?

Koh uvedl, že Samsung dělá ve vývoji velké pokroky, avšak potřebuje získat absolutní jistotu, že toto zařízení ze zcela nové kategorie přinese tu nejlepší uživatelskou zkušenost. Na otázku, zda se tohoto telefonu dočkáme už letos, Koh s úsměvem odpověděl: „Někdy neposlouchám, mé ucho není příliš dobré.“ Prvního ohebného telefonu se zkrátka dočkáme, až pro něj nastane ten správný čas.

Šéf Samsungu také potvrdil, že je v přípravě reproduktor využívající služeb asistentky Bixby, ten by měl údajně dorazit v druhé polovině roku. Očekává se, že zvuk obstará společnost Harman, kterou korejský gigant vlastní. Dokud se však Bixby nenaučí česky, nebude se pro našince zřejmě jednat o zajímavý produkt.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments