Domů » Bleskovky » Šéf OnePlus prozradil několik podrobností o příštím smartphonu

Šéf OnePlus prozradil několik podrobností o příštím smartphonu

Společnost OnePlus chce expandovat na americký trh. Potvrdil to v rozhovoru pro web Bellagio sám ředitel Pete Lau, když uvedl, že pro jeho firmu uzrála doba pro rozšiřování pole působnosti, a proto bude tento rok vyjednávat s americkými operátory. Americký trh je poměrně specifický, zhruba 85 až 90 procent lidí si kupuje telefony právě u operátorů, což výrazně stěžuje pozici čínských značek. S jakým modelem bude chtít OnePlus americké zákazníky oslnit?

Patrně s příštím modelem OnePlus 6, o kterém se Pete Lau také v několika slovech zmínil. Především potvrdil, že dorazí ke konci příštího čtvrtletí, čili představení můžeme očekávat někdy v červnu. Lau také uvedl, že chystanou novinku bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 845, neboť prý není jiné volby. OnePlus ale zřejmě zpočátku nevyužije jeho schopností v oblasti umělé inteligence, neboť ředitel OnePlus toto slovo považuje za buzzword a zatím bude k této technologii udržovat pokorný přístup.

Qualcomm Snapdragon 845 oficiálně: konečně známe kompletní parametry

Ředitel OnePlus navíc prozradil, že si není 100 % jistý, zda jeho firma v letošním roce uvede na trh dva smartphony, jako tak učinila v předchozích dvou letech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).