Domů » Bleskovky » Scribblenauts Remix: Přivolejte si na pomoc duhového jednorožce osedlaného ninjou

Scribblenauts Remix: Přivolejte si na pomoc duhového jednorožce osedlaného ninjou

Mobilních her existují stovky tisíc, ale těch opravdu nápaditých je pouze zlomek. Není tedy na škodu portovat takové hříčky z jiných platforem, v tomto případě z Nintendo DS, kde titul Scribblenauts slavil obrovský úspěch. Na trhu jej nalezneme již déle než rok, ale přišla nám škoda na něj alespoň dodatečně neupozornit. 

   

Jedná se o logickou hříčku, jejíž cílem je plnit různorodé úkoly. K dispozici máte „pouze“ kouzelný zápisník, s jehož pomocí si můžete přivolat, co se vám zamane. Máte-li porazit strom, není problém přivolat si sekeru či motorovou pilu. Stejně tak si ovšem můžete napsat o obrovského hladového bobra. Možností je zkrátka plno a skutečně záleží pouze na vaší fantazii. Navíc si procvičíte anglickou slovní zásobu a tenhle kousek vás rozhodně bude bavit. Scribblenauts Remix pro iPhone i iPad naleznete na iTunes za 0,99 USD (zhruba 20 Kč).

-

Jiří Hanč

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).