Domů » Bleskovky » Sbazar.cz přichází s novým designem a chytřejším vyhledáváním

Sbazar.cz přichází s novým designem a chytřejším vyhledáváním

Služba Sbazar.cz, která slouží k prodeji věcí, má od dnešního dne zcela novou podobu své desktopové verze. Díky vylepšeným funkcím lidem usnadní samotný výběr a nákup vybraného zboží. Úprav se dočkalo především hledání, procházení inzerátů a kontaktování prodejců.

Zbrusu novému designu kraluje chytřejší hledání nabízející lidem rychlou cestu k relevantním výsledkům. „Navíc se uživatelům u nabídky rovnou zobrazí i podobné zboží, které by se mohlo hodit. Vylepšené jsou také informace o prodejci, díky kterým lze zjistit, jak dlouho má inzerent zřízený na Seznam.cz účet nebo kde se aktuálně nachází nabízená věc,“ upřesňuje Pavel Kolář, produktový manažer služby Sbazar.cz. Jednou z dalších vychytávek je možnost prohledávání obsahu konkrétní kategorie.

Sbazar.cz od května v novém grafickém kabátku
Sbazar.cz od května v novém grafickém kabátku

Chytřejší vyhledávání

Inovace dostála také odpověď na otázku „Co je k mání okolo?“. „Vyhledáme zboží nejen přímo v zadaném místě, ale i v okolí, a to od deseti do padesáti kilometrů. Stačí zadat název místa a nastavit oblast hledání nebo využít možnost lokalizace přes GPS,“ dodává Kolář.

Rozšířená je i možnost filtrování ceny, kdy si lidé mohou pouze jedním klinutím zvolit, jaký typ inzerátů chtějí zobrazit. Vylepšené jsou i možnosti zobrazení a kvalita fotografií, díky nimž si zájemce může prohlédnout všechny detaily nabízených věcí.

Sbazar.cz
Cena: zdarma
‎Sbazar.cz
‎Sbazar.cz
Cena: zdarma

„Výhledově chceme službu naučit pracovat s oblíbenými inzeráty a hlídacím psem. Zároveň pracujeme na hodnocení v rámci našeho tržiště. V plánu je přepis i dalších oborových služeb do této společné architektury,“ nastiňuje Kolář budoucí plány. Službu Sbazar.cz dle metodiky Gemius jen v březnu navštívilo 1 957 650 reálných uživatelů a denní nabídka čítá přes 1,5 milionu produktů.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).