Domů » Bleskovky » Samsungu Galaxy S5 mini: Udájná podoba zmenšené verze na prvním obrázku

Samsungu Galaxy S5 mini: Udájná podoba zmenšené verze na prvním obrázku

Vypadá to, že bychom se v brzké době mohli dočkat představení zmenšení varianty Samsungu Galaxy S5 s přídomkem mini. Kromě hardwarových parametrů, které se objevily už dříve, pro vás nyní máme obrázek, na kterém má být údajná podoba novinky zachycena. Snímek pochází z webu britské pobočky Samsungu a odkaz ukazuje modelové číslo SM-G800, které bude nejspíše patřit menšímu bratříčkovi letošní vlajkové lodi. Design zařízení zůstal stejný, na zadní straně dokonce nechybí čidlo pro měření tepu.

 

K vidění jsou i různé barevné varianty včetně zelené, modré, žluté, šedé, černé, bílé a zlaté. Tedy prozatím více, než nabízí vlajkový model. Web označuje telefon jako „Galaxy S5 Dx“, což nemusí být finální jméno. Podle starších informací by smartphone měl mít zvýšenou odolnost vůči vniknutí vodě a prachu (IP67). Dále nabídne HD displej s úhlopříčkou 4,5 palce, 1,5 GB operační paměti RAM, 16 GB interní úložiště doplněné slotem o paměťovou kartu, infračervený port a osmimegapixelový fotoaparát. Stránka v současnosti již není dostupná, proto je stále prostor pro možnost, že se nejedná o autentický obrázek.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Čidlo pro měření tepu? Já myslel, že to pod čočkou fotoaparátu je v tomhle případě přisvětlovací dioda, i na snímcích to tak vypadá. Třeba se ale pletu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).