Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note III: Přehled novinek z posledních dnů

Samsung Galaxy Note III: Přehled novinek z posledních dnů

Nedávno médii proběhla řada informací o slabší poptávce po Samsungu Galaxy S4. Snížení objednávek v řádech milionů kusů ublížilo dodavatelům součástek, kteří teď sedí na hromadě zásob. Jejich problémy by však neměly trvat dlouho, jelikož podle serveru ET News začne velmi brzy masová výroba Galaxy Note III. Informace měl serveru prozradit jeden ze zdrojů přímo v Samsungu. Produkce by měla začít v průběhu srpna.

 

Pokud tomu tak bude, dá se očekávat dostupnost zařízení v během záři. To by korespondovalo s dřívějšími spekulacemi a předchozí generací obřích telefonů. Samsung zároveň bude muset sestavit finální design zařízení, což snad brzy povede k ukončení spekulací o rozměrech displeje a specifikacích.

Jednou z nich je i informace na Twitter účtů @evleaks, kde jeho autoři tvrdí, že rozměry displeje budou 5,7 palce. To by znamenalo, že nedojde ke zvětšení zařízení, ale pouze optimalizaci displeje a designu po vzoru Galaxy S4. Dalším potvrzením tohoto tvrzení má být i fotografie zařízení. Obě části pochází ze dvou odlišných zdrojů, což upevňuje jejich pravost.

David Podzimek

8 komentářů

 1. Jochen (neregistrovaný)

  A taky fakt, že na každé fotografii je jiný přístroj.

 2. Kecy v kleci.. počkejme na ofiko zdroje. Tyhle superrozmazaný fotky na kterých jednou Galaxy Mega 6.3. podruhý buhví co o ničem nevypovídají a pokud vím, tak testovací vzorky mají zakrytý dizajn nějakým zošklivovadlem.

  • Stejně se divím že lidi takhle vyhazují prachy z okna jen aby byli in. Tolik peněz co člověk utratí za mobily za to by mohl mít barák, vždyť co půlroku to nová vlajková loď. :-( Osobně pořád mám Desire S a jsem spokojený, ten telefón mi tedy kromě machrování udělá tu stejnou službu co ta vlajková loď za 20k. ;-)

  • Ty na nem pohodlne udelas nacrtek, nebo si napises zaznam z porady nebo jednani?

  • kome: Ne, na to je papír s úžasnou výdrží, dpi, kapacitou, rychlostí zázanmu, zoomem pro přehled…. A zázanm porady resp. fakta se zasílají e-mailem od „prezentátora“, vy si to diktujete jako na základní škole?:-)

  • Ja si vytahnu co patri me a rovou si k tomu udelam poznamky, to prezentator neudela, v tom pripade tam ani nemusis skoro byt ,kdyz jen pak cekas na zaznam? Navic note umi i zvukovy zaznam, nacrtek mohu okamzite odeslat emailem jako pdf nebo jpeg. Nekomu se to hodi nekomu ne, nikde jsem nikomu nerekl kup si to a pouzivej ,nebo ano? Ja mam note a pouzivam ho a vim proc. Ty zase vis proc ho nepotrebujes, to ze nekdo nechce na poznamky pouzivat papis je spatne? Pouzivej ho ,ja pouzivam note a nejsem jediny.

  • No nevím na kolik bych ocenil „ťukače“ do placek během porady, ale jde vlastně jen o vnitrofiremní estetično, tak proč ne. Zvláště, když během ní dokonce od Vás vyžadují informační výstupy.

 3. Prave ze tim stylusem je to takove prijatelnejsi nez tam tukat neco na klavesnici, proste na to pisu jako na papir.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).