Domů » Bleskovky » Samsungu Galaxy Note 20+: nové informace o baterii a fotoaparátu

Samsungu Galaxy Note 20+: nové informace o baterii a fotoaparátu

Do éteru pronikly nové informace o vlajkové lodi Samsungu Galaxy Note 20, přesněji o její „pluskové“ verzi. Podle nich bude disponovat baterií s kapacitou 4500 mAh a hlavním fotoaparátem s rozlišením 108 MPx.

Samsung Galaxy Note 20 3
Takhle si podobu Samsungu Galaxy Note 20 představuje Ben Gesking

Telefon by tak měl mít stejnou kapacitu baterie jako Samsung Galaxy S20+, jehož výdrž můžeme hodnotit jako nadprůměrnou. Pokud jde o hlavní fotoaparát, v tuto chvíli není jasné, jestli se bude jednat o stejný senzor, který používá Galaxy S20 Ultra, nebo o modifikovaný. Podle dřívějších neoficiálních zpráv nebude Galaxy Note 20+ vybaven fotoaparátem s periskopovým objektivem, kterým disponuje nejvyšší model nové „eskové“ řady, ale 48MPx senzorem s hybridním zoomem, nacházejícím se ve dvou nižších modelech.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments