Domů » Bleskovky » Samsung zveřejnil oficiální snímky pořízené 12Mpx fotoaparátem Galaxy Note7

Samsung zveřejnil oficiální snímky pořízené 12Mpx fotoaparátem Galaxy Note7

Samsung dnes představil svůj nový model Galaxy Note7 (preview), který disponuje 12Mpx fotoaparátem typu BRITECELL a navíc je vybavený technologií Dual Pixel převzatou z digitálních zrcadlovek. Fotoaparát se pyšní skvělou světelností f/1.7 a vyniká vyšší citlivostí za zhoršených světelných podmínek. Samsung nyní zveřejnil několik ukázkových fotografií, které byly pořízeny právě modelem Galaxy Note7.

Hardwarově by se mělo jednat o stejný snímač jako má Galaxy S7 (edge), přesto Samsung zapracoval na optimalizaci. Snímky vypadají opravdu pěkně, i když v některých případech jsou barvy trochu více saturované, ale na to jsme si už od modelů od Samsungu zvykli. Zajímalo by nás také, zda noční fotografie prošly nějakými dodatečnými úpravami, nechce se nám totiž věřit, že by byly zachyceny s tak malým množstvím šumu, minimálně na noční obloze by digitální šum měl být patrný.

Je ale zřejmé, že Note7 bude fotit skvěle; už při testování Galaxy S7 (edge) jsme vyzdvihovali kvality fotografií a není důvod pochybovat, že by tomu u této novinky bylo jinak. A jakmile se nám dostane na redakční stůl, můžete se těšit na test optiky i recenzi.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments