Domů » Bleskovky » Samsung zřejmě chystá nástupce smartphonu Galaxy Beam se zabudovaným projektorem

Samsung zřejmě chystá nástupce smartphonu Galaxy Beam se zabudovaným projektorem

Dnešní den je na informace o dosud nepředstavených novinkách Samsungu poměrně pestrý. Nejprve jsme tu měli hardwarové parametry fotomobilu Galaxy S5 Zoom, na které navážeme fotografiemi doposud nepředstaveného smartphonu, který by měl pravděpodobně být nástupcem modelu Galaxy Beam.

Samsung Galaxy Beam se pyšnil zabudovaným projektorem, přesto s ním jihokorejský výrobce úspěch příliš neslavil, alespoň ne v Evropě. Na webu čínské certifikačního centra se objevilo několik fotografií chystaného smartphone od Samsungu, který sice hardwarovými parametry neoslní, ale v jeho těle opět najdeme projektor.

  
Na boční straně nelze přehlédnout dedikované tlačítko pro zapnutí projektoru

Telefon s modelovým označením G3858 je vybavený 4,66″ displejem s WVGA rozlišením, čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz, 1 GB RAM a microSD slotem. Testovaný vzorek běžel na Androidu 4.2.2. Na zadní straně najdeme 5Mpx fotoaparát s možností záznamu Full HD videa. Celkové rozměry jsou 134,5 x 70 x 11,7 mm, hmotnost 165,5 gramů. Na zádech nelze přehlédnout nápis operátora China Mobile a tipujeme, že do Evropy se tenhle kousek vůbec nepodívá.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Vladislav Trnka (neregistrovaný)

    Kamarád koupil první Beam v nějaké akci za 6K a je s ním velmi spokojený. Jenom podpora na XDA není bůhvíjak velká…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).