Domů » Bleskovky » Samsung zóna na Lipně: Vyzkoušejte si Galaxy Note7

Samsung zóna na Lipně: Vyzkoušejte si Galaxy Note7

Samsung si jako partner olympijských her v olympijském parku na Lipně připravil zajímavý program. Největším lákadlem je pro návštěvníky nový Galaxy Note7 a 4D VR kajak, který věrně simuluje jízdu v závodním kanále. Zájemce se posadí do pohyblivého kajaku, na oči dostane brýle na virtuální realitu Samsung Gear VR, a dále je jen na jeho schopnostech, jak peřeje zdolá. Další zajímavostí, která láká lidi aktivně se zapojit, je VR fitness trenažér Icaros, který testuje stabilitu a vytrvalost s využitím speciálně vyvinutého obsahu pro virtuální realitu.

Samsung_zona

„Olympijské hry jsou jedinečným svátkem sportu, a proto jsme chtěli pro návštěvníky naší zóny připravit něco opravdu speciálního. Proto jsou v Samsung zóně připraveny dva unikátní trenažéry, které člověka díky naším technologiím přenesou do virtuálního světa, kde si na vlastní kůži vyzkouší, jak se cítí samotní olympionici,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení společnosti Samsung Czech and Slovak, a dodává: „Ohlas ze strany veřejnosti je neuvěřitelný. Během týdne jsme přivítali více než 16 000 lidí, což svědčí o tom, že je tento styl zábavy velice atraktivní. V Olympijském parku budeme až do 21. srpna, takže se těšíme na další návštěvníky, kteří si s námi užijí olympijskou atmosféru.“

Samsung Gear VR : Kayak Experience

Každý návštěvník, který si vyzkouší Galaxy Note7, virtuální kajak a trenažér Icaros si může na „vodní střelnici“ zasoutěžit o Galaxy S7. Celá expozice Samsung zóny je pak doplněna o produktovou část s novinkami, v čele s vlajkovou lodí Samsung Galaxy Note7.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

16 komentářů

 1. jmenopriezvisko

  Podobný PR akce dělala kdysi Nokia, a kde je Nokia dnes? Samsung skončí stejně jako Nokia, všechny tyhle firmy, které mají PR založené čistě na oblbování hloupé skupiny zákazníků přestanou být časem zajímavé a stádo hloupoučkých oveček se přesune k někomu jinému… Tak jako od Nokie utekly ovce k iPhone, od iPhone nyní hromadně utíkají zákazníci po celém světě k Samšuntu…od Samšuntu v budocnosti utečou k Huawei nebo nějaký jiný čínský značce, které předražený Samšunt nedokáže v budoucnu konkurovat cenou.

  • petr (neregistrovaný)

   ale darky a vecicky zadarmo by jsi chtel co? tady smrdi zavist koukam. jen pro info, jde o zabavu ty troubo.

   p.

   • jmenopriezvisko

    Samou závistí se probouzím ze sna, že si u mě Samsung neobjednal PR článek. :)))

  • MK (neregistrovaný)

   Samsung není tak blbej, jako Nokia, ten nikdy nevsadí na pofidérní systém od MS, kterej jí poslal ke dnu. A hlavně když mu před dvěma lety padaly prodeje, udělal změnu a dnes je na tom líp, než kdy jindy, přitom tu tehdá bylo už pár takových hlupáčků, co mu do dvou let věštilo osud Nokie, dva roky jsou pryč a hlupáčci zase blbě držkujou.

   • Až na tu drobnost, že Nokii poslal ke dnu Olli- Pekka Kallasvuo a Symbian…

   • Presne tak, to uz jsem tu kdysi psal.Nokii zabil a potopil Symbian, uz s nim a jeho tehdejsim finskym vedenim byla Nokia ve velkych dluzich a ztratach.Mobilni Windows naopak nokii „prodlouzili“ zivot.

   • Radek (neregistrovaný)

    Se symbianem dokázala Nokia být světovou jedničkou, s WP to bylo jen a jen fiasko a konec.

  • Jay (neregistrovaný)

   Ja som u Nokie stále (už asi 17 rokov) a nepovažujem sa za ovcu. Proste mali vždy kvalitné telefóny, ktoré vydržali niekoľko rokov bez problémov. Keď nie si ochotný zaplatiť si za kvalitu, tak tu nemusíš vyplakávať. Momentálne je na koni Samsung a svojim tempom ešte nejaký čas ostane. Či je predražený? Možno áno, možno nie. Ale ponúka najlepšie telefóny súčasnosti, čiže sa to v tom odráža. Keď bude iný výrobca ponúkať najlepšie telefóny tej doby, myslíš, že ich kúpiš za lacný peniaz? Nemyslím….chce to len trošku uvažovať.

  • Dokud bude dostatek hloupych ovci, Samsungu se bude nadale velice dobre darit.

 2. seltino (neregistrovaný)

  vzhledem k tomu že o Note 7 silně uvažuji jako náhradu za stávající Note 4 a čirou náhodou jsem v okolí Lipna příští týden na dovolené, určitě si možnost Note 7 vyzkoušet nenechám ujít :)

  • kvalitně strávená dovolená, hledáním nějakého stánku od samsungu, kde si budete testovat mobily. máte můj obdiv =o))

   • Seltino (neregistrovaný)

    Vzhledem k tomu ze bylo v planu Lipno na jeden den navstivit to zas tak nepochopitelne neni. Moznost si telefon prohlidnout a pak se rozhodnout zdali predobjednat nebo setrvat se stavajicim Notem vzhledem k porizovaci cene, jiste za to male zdrzeni stoji. ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).