Domů » Bleskovky » Samsung zahájil předobjednávky Galaxy S8 a S8+: chcete je mít dříve než ostatní?

Samsung zahájil předobjednávky Galaxy S8 a S8+: chcete je mít dříve než ostatní?

Samsung dnes představil nekompromisní smartphony Galaxy S8 a S8+. Na pulty obchodů se dostanou 28. dubna, pokud si je ale předobjednáte, dostanou se vám do rukou o týden dříve, tedy 21. dubna. Před malou chvílí Samsung na svém eshopu spustil předobjednávkový formulář.

s8_01

V něm je možné zakoupit obě velikosti telefonu ve třech barvách – černé, šedivé a stříbrné, exkluzivní modrá zatím k dispozici není, byť ji Samsung na svých stránkách slibuje také. Oficiální česká cena menšího modelu je stanovena na 21 990 korun, větší model přijde na 24 990 Kč.

Samsung Galaxy S8 odhalen: nejlepší z nejlepších (první dojmy)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Microsofte, divas se?
    Toto je ultimate phone. :D

    • Mám 950 xl, na tuhle dobu pořád výkonný mobil pro mě s hezkým desingem(ne každému se líbí), ale systém pořád strádá, množství chyb a bugů tento systém srážejí hodně dolů, včetně napůl funkčních, zaříznutých nebo chybějících aplikací. I kdyby Microsoft udělal mobil, nebo Samsung dal do S8 mobilní wokna, tak by telefon určitě nenalákal kvůli systému.

  2. Ja tedy nevim, ale me tohle jako ultimate phone neprijde. Je to velke a totalne neprakticke. Rad zustanu u S7 bez zahnuti a uvidime, co Apple. Kdyz nic, tak si necham s7..

  3. Miroslav Toman

    Radši ať k tomu dají bonus ve formě VR headsetu… jako americký t-mobile :) to že to budu mít o týden dřív a co :D to je fakt výsměch mi ho můžeme mít o týden dřív a v USA dostanou brejle nejmíň za tři litry.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).