Samsung Wireless Charger Duo nabije zároveň telefon i hodinky

S novým smartphonem Galaxy Note9 a hodinkami Galaxy Watch přichází i spousta nového příslušenství. Kromě klasických krytů, obalů a dalších doplňků si můžete u Samsungu nově koupit například duální nabíječku Wireless Charger Duo, se kterou bezdrátově dobijete jak telefon, tak hodinky, a to v jednu chvíli.

Nutno podotknout, že nabíječka se hodí spíše na noční stolek, na cesty si ji zřejmě kvůli jejím rozměrům nesbalíte. Telefon i hodinky se dobíjí bezdrátově za pomoci technologie Qi, je tedy nutné přesné vycentrování jak jednoho, tak druhého zařízení. Přesný výkon neznáme, nápis na obou podložkách nicméně tvrdí, že nabíjení je rychlé.

Wireless Charger Duo půjde do prodeje v následujících dnech za cenu 2 199 korun. V nabídce bude i Wireless Charger Pad schopný dobíjet jedno zařízení, a to za cenu 1 299 korun.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *