Domů » Bleskovky » Samsung Wireless Charger Duo nabije zároveň telefon i hodinky

Samsung Wireless Charger Duo nabije zároveň telefon i hodinky

S novým smartphonem Galaxy Note9 a hodinkami Galaxy Watch přichází i spousta nového příslušenství. Kromě klasických krytů, obalů a dalších doplňků si můžete u Samsungu nově koupit například duální nabíječku Wireless Charger Duo, se kterou bezdrátově dobijete jak telefon, tak hodinky, a to v jednu chvíli.

Nutno podotknout, že nabíječka se hodí spíše na noční stolek, na cesty si ji zřejmě kvůli jejím rozměrům nesbalíte. Telefon i hodinky se dobíjí bezdrátově za pomoci technologie Qi, je tedy nutné přesné vycentrování jak jednoho, tak druhého zařízení. Přesný výkon neznáme, nápis na obou podložkách nicméně tvrdí, že nabíjení je rychlé.

Wireless Charger Duo půjde do prodeje v následujících dnech za cenu 2 199 korun. V nabídce bude i Wireless Charger Pad schopný dobíjet jedno zařízení, a to za cenu 1 299 korun.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).