TOPlist

Samsung vyzdvihuje vlastnosti dosud nepředstaveného Galaxy A54. Má excelovat v této disciplíně

Samsung Galaxy A53 5G 8
  • Galaxy A54 má být snadněji opravitelný než jeho předchůdce
  • Samsung se tím předčasně pochlubil na oficiálních stránkách

V minulém týdnu se na internet dostaly parametry chystaného smartphonu Samsung Galaxy A54, který se opět pokusí stát bestsellerem střední třídy. Přestože papírově se bude jednat o drobný krůček kupředu, v jedné nečekané disciplíně chce Samsung překvapit. Pochlubil se tím na francouzské mutaci svých internetových stránek.

sung

Galaxy A54 má být jedním z nejopravitelnějších smartphonů současnosti. Korejská firma odhalila výsledek testu, který byl provedený podle specifických francouzských standardů. V nich si připravovaný telefon vysloužil skóre opravitelnosti 8,4 z 10. To je lepší výsledek, než na jaký dosáhl jeho loňský předchůdce – v jeho případě bylo skóre 8,2. Stejné ohodnocení nasbíraly i současné vlajkové modely Galaxy S23 a S23 Ultra.Fotografování telefonem Samsung Galaxy S23 UltraNepřehlédněte

Návrat krále? Takhle fotí a nahrává Samsung Galaxy S23 Ultra s 200Mpx snímačem

Nejvíce bodů zařízení nasbíralo za příznivou cenu náhradních dílů. Naopak skóre nejvíce pokazila (ne)snadnost demontáže některých komponent vyžadující specifické nářadí. Zprávu bohužel nedoprovází žádné fotografie či video, takže na proces rozebrání Galaxy A54 se budeme moci podívat až po jeho uvedení na trh. Nepochybujeme, že se první rozborky objeví hned krátce poté.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku