Sledujte nás na YouTube

Podívejte se, s jakými inovacemi přišel Samsung v posledních 28 letech (video)

Již zítra Samsung představí další generaci své vlajkové lodi, model Galaxy S7. Jelikož si tento jihokorejský výrobce na trhu vydobyl pozici odvážného inovátora, dá se očekávat, že nejinak tomu bude i zítra. Zpříjemněte si čekání na nový model souhrnem jeho inovací za posledních 28 let.

https://www.youtube.com/watch?v=z2q7y50zxNU

Ve skvěle zpracovaném krátkém videu můžete zavzpomínat na obrovský telefon z roku 1998, model SH-100, kterého se tenkrát neprodalo ani 2000 kusů, nebo na pokus Samsungu spojit telefon a hodinky. Video vás pak provede dalšími významnými událostmi, a to až do současnosti k hodinkám Gear a stále ještě kralujícímu modelu Galaxy S6 (edge). Video končí větou „kdo ví, kam nás vývoj zavede,“ již zítra však budeme mít zase o trošku více jasno.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *