Domů » Bleskovky » Samsung vydal speciální Red Bull edici Galaxy S9 pro fanoušky Formule 1

Samsung vydal speciální Red Bull edici Galaxy S9 pro fanoušky Formule 1

Samsung představil novou edici svých vlajkových smartphonů Galaxy S9 a S9+. Na svět přišla díky spolupráci s Red Bullem a nizozemským zastoupením operátora Vodafone, a potěší zejména fanoušky Formule 1.

Vnitřní hardware obou telefonů je dle očekávání stejný, specialitou je speciální kryt vybavený NFC čipem. Po aplikaci na telefon dojde k proměně softwaru – změní se pozadí domovské obrazovky, ikony, a dokonce i vzhled Always On Displeje. Na pozadí se budou objevovat fotografie formule týmu Red Bull pořízené na rakouském okruhu A1 Ring. Kromě toho budou mít majitelé těchto telefonů exkluzivní přístup k videoobsahu velkých cen od holandského sportovního kanálu Ziggo Sport.

Je možné, že se podobných krytů bude objevovat v budoucnu více, díky programu Theme Store si může vlastní kryt s podobným exkluzivním obsahem objednat prakticky jakákoliv společnost, byť pouze na několika světových trzích.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).