Domů » Bleskovky » Samsung vydal aktualizovaný Good Lock 2020 s podporou Androidu 10

Samsung vydal aktualizovaný Good Lock 2020 s podporou Androidu 10

Jak slíbil, tak učinil – Samsung nově vydal novu verzi aplikace na úpravu uživatelského prostředí telefonů řady Galaxy – Good Lock. Good Lock 2020 přináší oficiální podporu systému Android 10 a nadstavby One UI 2.0/2.1.

Nová verze aplikace Good Lock 2020
Nová verze aplikace Good Lock 2020

Aplikace nyní mimo jiné umožňuje přepínání mezi světlým a tmavým vzhledem v rámci celosystémového tmavého režimu a Samsung také do jejích modulů přidal některé nové funkce. U nás aplikace není v obchodě Galaxy Store oficiálně dostupná, je však možné si ji a doplňkové moduly (ne všechny však fungují) stáhnout ze serveru APKmirror.com: GoodLock & jednotlivé moduly. Instalační APK balíčky rovněž najdete přímo na webu SamMobile.com.

samsung aplikace
Seznam naposledy aktualizovaných „vylepšovacích“ aplikací pro smartphony od Samsungu

Stále se také čeká na aktualizaci populárního nástroje NavStar, který zatím pro Android 10 není dostupný; objevit se prý má až v březnu. Stejně tak další oblíbená komponenta LockStar zatím na update čeká – dočkat bychom se měli 13. února.

Co dělat, když Good Lock nefunguje?

Pokud vám Good Lock 2020 nefunguje, zkuste nejprve v nastavení vymazat data pro aplikaci Galaxy Store. Případně si z Google Play lze stáhnout aplikaci NiceLock (existuje v bezplatné verzi s reklamou, nebo v placené bez reklam), a následně si ještě nezapomeňte z Xda-developers utilitu NiceLock Downloader Companion, skrze kterou pak nainstalujete jednotlivé nástroje z balíčku Good Lock.

Pokud GoodLock 2020 vyzkoušíte, dejte nám do diskuze vědět, jak jste s ním spokojeni.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments