Domů » Bleskovky » Vyhlášení vánoční soutěže: Chytré hodinky Samsung Gear S2 a další příslušenství získávají…

Vyhlášení vánoční soutěže: Chytré hodinky Samsung Gear S2 a další příslušenství získávají…

Od 7. do 14. prosince jste na SMARTmanii mohli soutěžit o chytré hodinky Samsung Gear S2, elegantní sluchátka Samsung Level U a 32GB USB 3.0 Flash disk. Stačilo pouze správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a zároveň mít trochu štěstí.

  • 1. cenu, chytré hodinky Samsung Gear S2 Sport, vyhrává Daniel Kříž (d.kriz1@*.com), jehož správná odpověď dorazila 499. v pořadí.
  • 2. cenu, sluchátka Samsung Level U v modro-černé variantě, získává Otakar Hošek (otas.ek@*.cz), jehož správná odpověď dorazila 799. v pořadí.
  • 3. cenu, 32GB USB 3.0 Flash disk, vyhrává Šárka Špačková (spackova.s@*.cz), jejíž správná odpověď do systému dorazila jako 999. v pořadí.

Výhercům gratulujeme a věříme, že jim produkty od značky Samsung udělají radost. Všichni již byli kontaktováni na uvedených e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Pokud jste mezi výherci, zkontrolujete si své e-mailové schránky a případně i složku spam. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (pravidla soutěže).

Redakce

3 komentáře

  1. Michael Kovář (neregistrovaný)

    Zase nic :(

  2. Pipa (neregistrovaný)

    Výhercům gratuluji, na pořadatele apeluji na změnu systému. proč se nelosuje ze všech zúčastněných?, ale dle jakéhosi pořadí, v době hlasování už nejspíš je dávno po soutěži, je otázka zda je etické nechat lidi soutěžit, když už dávno není o co.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *