Domů » Bleskovky » Samsung v Japonsku představil barevného křížence Galaxy Note 3 a Galaxy S4

Samsung v Japonsku představil barevného křížence Galaxy Note 3 a Galaxy S4

Nokia nebyla prvním výrobcem moderních chytrých telefonů, který se uchýlil k široké nabídce barev, ale určitě tento trend pomohla odstartovat a nyní vídáme vlajkové modely dalších značek v pestrých barevných kombinacích. Jedním takovým je minulý měsíc představený iPhone 5c a teď se přidal i Samsung s nejnovějším modelem Galaxy J. Ten je určený pro japonský trh a odchyluje se od klasické barevné palety jihokorejského giganta, která obvykle zahrnuje tmavě modrou, bílou, černou a později se přidají ještě hnědá, růžová a fialová.

 

Specifikacemi se jedná o křížence mezi Galaxy S4 a novým Galaxy Note 3. Obsahuje pětipalcový displej s fullHD rozlišením vyrobený technologií Super AMOLED, 2,3GHz procesor Snapdragon 800, 3 GB operační paměti RAM, podporu LTE-A, 13megapixelový fotoaparát a 2600 mAh baterii. Poběží na nejnovějším Androidu 4.3 a prodávat se začne na konci tohoto měsíce. V současnosti je Galaxy J určený pouze pro japonský trh. Několik spekulací naznačuje, že podobný model se chystá jako vylepšená verze Galaxy S4 i pro globální publikum, ale bližší informace zatím nejsou dostupné.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).