Domů » Bleskovky » Samsung v Číně představil nové „véčko“ s Androidem a dvěma displeji

Samsung v Číně představil nové „véčko“ s Androidem a dvěma displeji

Na čínských stránkách společnosti Samsung se objevily oficiální informace o novém zařízení s operačním systémem Android. Na tom by nebylo nic zvláštního, jenomže hlavním lákadlem novinky s kódovým označením Hennessy je „véčková“ konstrukce a dvojice dotykových displejů se shodnou úhlopříčkou 3,3 palce a rozlišením 480 × 320 pixelů.

  

Z další výbavy lze jmenovat čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz, pětimegapixelový fotoaparát a akumulátor s kapacitou 1 500 mAh. Zajímavostí je současná podpora sítí GSM i CDMA a nechybí ani slot na paměťové karty. Operační systém Android je dostupný ve verzi 4.1 Jelly Bean.

  

Oficiální cena ani dostupnost Samsungu W789, jak zní jeho oficiální název, za hranicemi čínského impéria zatím nebyly oznámeny. Internetem se už ale nesou spekulace o tom, že by se na evropské trhy mohlo dostat obdobné zařízení jménem Galaxy Folder, původně určené pro Jižní Koreu

Miroslav Havlíček

2 komentářů

  1. Hnus hnusnej šerednej. Jo aha, Samsung.

  2. Jan (neregistrovaný)

    To je nejaka ergonomicka vychytavka, ze „vnutorny“ displej tohto zazraku je dotykovy ? Nepride mi, ze ovladanie bude prave pohodlne …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).