Domů » Bleskovky » Samsung už ladí firmware pro Galaxy S9. Co prozradil nového?

Samsung už ladí firmware pro Galaxy S9. Co prozradil nového?

Galaxy S8/S8+ jsou bezpochyby výbornými zařízeními, už nyní se však začínají rojit první informace o jejich nástupcích – modelech S9/S9+. Vůbec poprvé se nyní dovídáme informace o chystaných firmwarech. Ty odhalily několik informací.

Nabídne Galaxy S9/S9+ stejný design, jakého jsme se dočkali u současné generace?

Nové firmwary nesou označení G960FXXU0AQI5 (Galaxy S9) a G965FXXU0AQI5 (Galaxy S9+). Samotné modely pak dostanou označení SM-G960, respektive SM-G965. Zajímavostí je také to, že vývoj započal o celé dva týdny dříve, než v případě modelů S8/S8+, důvodem bude zřejmě snaha Samsungu o co nejrychlejší reakci na iPhone X od Applu.

Nových modelů bychom se měli dočkat nejspíše někdy ve stejné době, jako tomu bylo u modelů S8/S8+, tedy koncem března. Uvedení do prodeje by pak mohlo být naplánováno o měsíc později. Samsung však také může překvapit a uvést modely mnohem dříve, to je v tento moment zatím velká neznámá.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

8 komentářů

  1. A ty odhalené novinky jsou jako co? :-)

  2. Kdyby raději vyšla 7.1.2 nebo 8 android na s8

  3. Po pravdě řečeno,je ůplně jedno jestli vyjde v ůnoru-či březnu-hlavní je,zda dokáže Novou výbavou konkurovat oto více,že brzo vyjde Huawei 10 a Umělou Inteligencí a Novým Kirinem a s tímhle strojem si dost věří-Jsem opravdu zvědav s čím se Samsung vytasí

    • S ještě méně zahnutým displejem, abychom se u desítky s velkou pompou dočkali flat:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).