Domů » Bleskovky » Samsung uvedl do prodeje Galaxy S9 s obří pamětí

Samsung uvedl do prodeje Galaxy S9 s obří pamětí

Samsung dnes uvedl do prodeje 256GB variantu modelů Galaxy S9 a Galaxy S9+, standardně se na našem trhu prodávala verze s 64GB interní pamětí. Vzhledem k tomu, že jsou telefony vybaveny slotem na microSD kartu až do maximální kapacity 400GB, můžete se ve výsledku dostat až na 656 GB prostoru, což je na chytrý telefon uctyhodné číslo.

256GB modely budou zatím k dispozici pouze v černé barvě, a to za doporučenou maloobchodní cenu 24 499 Kč (Galaxy S9), respektive 26 999 Kč (Galaxy S9+). Paměťová karta logicky není součástí balení a v případě, že byste zatoužili po maximální podporované kapacitě, tedy 400 GB, připravte se na další investici ve výši minimálně 4 500 Kč, protože právě za tolik se na českém trhu prodává microSDXC karta od Sandisku s kapacitou 400GB.

Samsung Galaxy S9: recenze

Samsung Galaxy S9+: recenze

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).