Sledujte nás na YouTube

Samsung ukázal odvážné koncepty zařízení s flexibilním displejem

Samsung Galaxy Round a LG G Flex jsou prvními pokusy o zařízení s flexibilním displejem, obě se dají považovat spíše za demonstraci technologie a ochutnávku toho, co nás v budoucnosti čeká. Rakouský web OLED.at získal několik obrázků, které ukazují koncepty Samsungu pro zařízení s flexibilními displeji, které vysvětlují, proč se společnosti soustředí na tento směr vývoje.

     

První koncept ukazuje chytrý telefon, který se dá z malého zařízení rozložit na větší s plnohodnotným displejem. Dalším konceptem je školní lavice, která je celá pokryta dotekovým displejem a studenti si ji mohou natočit podle potřeby, aby lépe viděli na práci. Variací je prakticky nepočítaně a vaše fantazie jistě dokáže vymyslet řadu zajímavých řešení pro každodenní život.

David Podzimek

Jeden komentář

  1. Jochen (neregistrovaný)

    To bude spíš práce lehce pokročilýho grafika..nebo spíš dvou grafiků, podle řešení…než nějaká studie Samsungu. I tak ale zajímavý, i když to sem asi spíš nepatří.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *