Domů » Bleskovky » Samsung ukázal odvážné koncepty zařízení s flexibilním displejem

Samsung ukázal odvážné koncepty zařízení s flexibilním displejem

Samsung Galaxy Round a LG G Flex jsou prvními pokusy o zařízení s flexibilním displejem, obě se dají považovat spíše za demonstraci technologie a ochutnávku toho, co nás v budoucnosti čeká. Rakouský web OLED.at získal několik obrázků, které ukazují koncepty Samsungu pro zařízení s flexibilními displeji, které vysvětlují, proč se společnosti soustředí na tento směr vývoje.

     

První koncept ukazuje chytrý telefon, který se dá z malého zařízení rozložit na větší s plnohodnotným displejem. Dalším konceptem je školní lavice, která je celá pokryta dotekovým displejem a studenti si ji mohou natočit podle potřeby, aby lépe viděli na práci. Variací je prakticky nepočítaně a vaše fantazie jistě dokáže vymyslet řadu zajímavých řešení pro každodenní život.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Jochen (neregistrovaný)

    To bude spíš práce lehce pokročilýho grafika..nebo spíš dvou grafiků, podle řešení…než nějaká studie Samsungu. I tak ale zajímavý, i když to sem asi spíš nepatří.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).