Samsung údajně zahájil výrobu modelu Galaxy Note 3 Lite. Premiéra na konci února?

Už v minulosti jsme vás informovali o tom, že Samsung v  prvním kvartále příštího roku představí celou řadu nových zařízení. Spekuluje se o několika modelech střední třídy, na které by měla navázat nová vlajková loď v podobě modelu Galaxy S5. Kromě toho bychom se měli dočkat levnější varianty tabletofonu Galaxy Note 3 (recenze), která ponese přídomek Lite (nemusí se však jednat o prodejní název).


Galaxy Note 3 se příští rok dočká levnějšího brášky

Podle serveru GSMArena.com by měl Note 3 Lite nabídnout displej s úhlopříčkou 5,5″ nebo 5,7″ s Full HD rozlišením. Nedočkáme se však AMOLED panelu, ale levnějšího LCD. O něco horší by měl být také fotoaparát, namísto 13Mpx čipu zde najdeme 8Mpx snímač.

Výroba levnějšího brášky Note 3 údajně odstartovala právě dnes, do konce února, kdy by novinka mohla být představena a následně uvedena na trh, chce Samsung vyrobit 1,5 milionu kusů. Právě na konci února se v Barceloně tradičně koná Mobile World Congress, proto je možné, že se oficiálního představení dočkáme právě zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. smisekCZ (neregistrovaný)

  Jaký bude rozdíl mezi Lite a Mini?

  • smisekCZ (neregistrovaný)

   Myslím obecně, protože „Lite“ verzi má myslím mít více modelů, ne?

  • uni (neregistrovaný)

   Lite by měla odpovídat „plné“ verzi, ale jsou tam změny typu menší paměti, nižší takty, příp. nějaká „nepremiová“ technologie (LCD místo AMOLED např.). Zatímco s „mini“ si výrobci doslova dělají co chtějí s velkou verzí nemá absolutně nic společného.

  • smisekCZ (neregistrovaný)

   Takže v tom bude ještě větší guláš než je teď :)

  • Pipa (neregistrovaný)

   No jsem zvědav, jak se jim povede srazit cenu, nevím co by museli osekat aby to výrazně ztratilo z ceny pokud budou chtít mít podobnou marži jako u plného Note.

 2. Pepanisko (neregistrovaný)

  Kdyby se radši věnovali optimalizaci TW místo chrlení jednoho stejného telefonu za druhým…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel