Samsung údajně zahájil výrobu modelu Galaxy Note 3 Lite. Premiéra na konci února?

Už v minulosti jsme vás informovali o tom, že Samsung v  prvním kvartále příštího roku představí celou řadu nových zařízení. Spekuluje se o několika modelech střední třídy, na které by měla navázat nová vlajková loď v podobě modelu Galaxy S5. Kromě toho bychom se měli dočkat levnější varianty tabletofonu Galaxy Note 3 (recenze), která ponese přídomek Lite (nemusí se však jednat o prodejní název).


Galaxy Note 3 se příští rok dočká levnějšího brášky

Podle serveru GSMArena.com by měl Note 3 Lite nabídnout displej s úhlopříčkou 5,5″ nebo 5,7″ s Full HD rozlišením. Nedočkáme se však AMOLED panelu, ale levnějšího LCD. O něco horší by měl být také fotoaparát, namísto 13Mpx čipu zde najdeme 8Mpx snímač.

Výroba levnějšího brášky Note 3 údajně odstartovala právě dnes, do konce února, kdy by novinka mohla být představena a následně uvedena na trh, chce Samsung vyrobit 1,5 milionu kusů. Právě na konci února se v Barceloně tradičně koná Mobile World Congress, proto je možné, že se oficiálního představení dočkáme právě zde.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku