Domů » Články » Vánoční soutěž se Samsungem: Získejte chytré hodinky Gear S2 Sport a další zajímavé ceny

Vánoční soutěž se Samsungem: Získejte chytré hodinky Gear S2 Sport a další zajímavé ceny

Chcete vyhrát chytré hodinky Gear S2 Sport, kvalitní sluchátka Level U nebo USB 3.0 Flash disk s kapacitou 32 GB. Zapojte se do naší nové soutěže. Stačí jen správně odpovědět na připravené otázky a pak už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

Ve spolupráci se českým zastoupením společnosti Samsung jsme pro vás připravili soutěž o stylové chytré hodinky Gear S2 Sport s operačním systémem Tizen, sluchátka Level U a USB 3.0 Flash disk s kapacitou 32 GB. Abyste některou z výher získali, stačí pouze správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a pak už jen doufat, že právě vaše odpověď dorazí ve správném pořadí.

1. cenu, chytré hodinky Samsung Gear S2 Sport v černé barvě získá ten, jehož správná odpověď bude odeslána jako 499 v pořadí. 2. cenu, sluchátka Samsung Level U v modro-černé variantě, získá správná odpověď s pořadovým číslem 799. 3. cena – USB 3.0 Flash disk s kapacitou 32GB, poputuje k výherci, jehož správná odpověď dorazí 999. v pořadí.

Chytré hodinky Samsung Gear S2

Hodinky Samsung Gear S2 Sport zdaleka neukazují jen čas. Zaznamenávají veškerý váš pohyb, počítají spálené kalorie a poskytují ucelený přehled o všech aktivitách, dokonce i o tom, kolik za den vypijete vody a kofeinu. Obstojně zastanou i funkci trenéra – fitness funkce totiž pravidelně odesílá upomínky, aby vás motivovala k dosažení stanovených cílů.

Prostřednictvím hodinek si můžete procházet maily, prohlížet mapy, ovládat přehrávání hudby či psát krátké SMS zprávy. Model Gear S2 Sport zaujme také krásným designem a výkonným procesorem. Na 1,2″ dotykovém sAMOLED displeji o rozlišení 360 × 360 pixelů (302 ppi) jsou aplikace velmi zřetelně viditelné. Plynulý výkon je zajištěn optimalizovaným 1GHz dvoujádrovým procesorem a operačním systémem Tizen.

Dalším výkonným pomocníkem je NFC technologie, která umožňuje prostřednictvím hodinek zaplatit v obchodě. Samsung spolupracuje s řadou partnerů napříč různými odvětvími na neustálém rozšiřování možností využití Gear S2 a na zefektivnění mobility svých uživatelů. Nyní už je například možné hodinky využít jako chytré klíče od auta či domu, nebo jako dálkové ovladače Smart domácností.

Oproti předchozím modelům chytrých hodinek Samsung Gear se série S2 ovládá kromě dotykového displeje a tlačítek Home a Back navíc pomocí otočné lunety. Uživatelé tak mají neustále snadný přístup k oznámením i aplikacím. Chytré hodinky Gear S2 Sport jsou se svou elegantní tmavou barvou a kompaktním vzhledem vhodné především pro ty, kteří dávají přednost čistému stylu doplňků. Zároveň ale něco vydrží – jsou totiž odolné vůči prachu a vodě. Doporučená maloobchodní cena činí 8 999 korun.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 7. prosince 2015, 09:00 a končí po dosažení 999. správných odpovědí, nejpozději však 14. prosince 2015, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Chytré hodinky Samsung Gear S2 Sport v černé barvě získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 499. v pořadí. Sluchátka Samsung Level U v modro-černé variantě získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 799. v pořadí. USB 3.0 Flash disk s kapacitou 32 GB získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 999. v pořadí. Výherci budou pořadatelem soutěže kontaktování na uvedených e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jména výherců budou zveřejněna na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

7. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 24 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy například na místo výherce se 499. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 500.).

10. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž byla ukončena, výherce jsme vyhlásili zde.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments