Domů » Bleskovky » Samsung Smart Keyboard Trio 500: klávesnice sbalená na cesty

Samsung Smart Keyboard Trio 500: klávesnice sbalená na cesty

V éře dotykových displejů je o dostatek pořádných hardwarových klávesnic nouze. Pro napsání krátkých zpráv či jednoduchého e-mailu nejsou dotykové klávesnice žádná překážka, při psaní delších textů ale můžete mít problém. Samsung se nyní vytasil s řešením, které má za úkol uspokojit náročné psavce na cestách.

Samsung Smart Klávesnice Trio 500 1
Samsung Smart Klávesnice Trio 500

Oním řešením je Smart klávesnice Trio 500. Klávesnici lze přes Bluetooth připojit až ke třem různým zařízením současně a přepínat mezi nimi jde stiskem tlačítka, což výrazně usnadňuje multitasking.

Na každém zařízení si můžete vybrat až tři aplikace, z nichž každou pak spustíte stiskem jednoho ze tří programovatelných tlačítek na klávesnici. Smart klávesnici Trio 500 lze také používat v režimu DeX, pokud vlastníte telefon či tablet od Samsungu, který toto prostředí podporuje.

Samsung Smart Klávesnice Trio 500 2
Samsung Smart Klávesnice Trio 500

Samsung Smart klávesnice Trio 500 malá a tenká, takže ji můžete vzít s sebou do batohu či brašny, aniž by vám překážela. Klávesnice Trio 500 je dostupná v České republice v černé a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 199 Kč.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).