Domů » Bleskovky » Samsung si je u baterií pro Galaxy S7 jistý kvalitou. Zákazníci se nemají čeho bát

Samsung si je u baterií pro Galaxy S7 jistý kvalitou. Zákazníci se nemají čeho bát

Není pochyb o tom, že celý incident okolo modelu Galaxy Note7 výrazně poškodil dobrou pověst Samsungu. I přesto se ale společnost neustále snaží ujišťovat své zákazníky o tom, že si je bezchybností svých baterií u ostatních (a hlavně vlajkových) modelů naprosto jistá. Tuto skutečnost firma nyní také podpořila oficiálním prohlášením.

Samsung si stojí za kvalitou a bezpečností modelů rodiny Galaxy S7. Nebyly zde potvrzeny žádné případy pochybení v kvalitě baterií, a to mezi 10 miliony zařízeními, které se v USA aktuálně vyskytují; máme ovšem potvrzeny případy, kdy došlo ke vzniku požáru externími vlivy. Dokud všechny případy důkladně neprošetříme, nelze vyjít s jednoznačnými závěry a určit, jak k chybám skutečně došlo.

Dosud nebylo zcela jasně určeno, co za problémy modelu Note7 stálo. Vlastní šetření společnosti ovšem k žádným znepokojivým zprávám vůči modelové řadě Galaxy S7 nedospělo a zákazníci se tak nemají čeho obávat.

Recenze Samsung Galaxy S7 edge: Vybroušený k dokonalosti

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

  1. To mohu u svého S7 potvrdit. Rychlonabíjení, práce s mobilem u nabíjení, mobil na kole na powerbance několik hodin….nebyl žádný problém.

  2. S S7 žádný problém, nabíjí jak blesk, powerbanka v kapse i v letadle bez problémů. Vydržela i mráz i horko. Výdrž stále výborná

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).