Sledujte nás na YouTube

Samsung si registroval názvy nových zařízení řady Galaxy

Společnost Samsung si nechala registrovat několik nových názvů, které s největší pravděpodobností použije u nadcházejících smartphonů a tabletů. Na začátku tohoto měsíce korejský gigant registroval názvy Galaxy Thunder, Galaxy Express a Galaxy Accelerate.

Jen několik dnů stará je potom registrace dalších tří modelů – Galaxy Grand, Galaxy Premier a Galaxy Next. Další podrobnosti v tuto chvíli nejsou známy a tak můžeme jen hádat, který název patří tabletu a který smartphonu. Jisté je pouze to, že ve všech šesti případech půjde o zařízení s Androidem. Doufejme, že Samsung nová zařízení brzy odhalí, netrpělivě čekáme také na premiéru chystané vlajkové lodi Galaxy S III.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *