Domů » Bleskovky » Samsung se omlouvá za Note7 a děkuje fanouškům za důvěru (video)

Samsung se omlouvá za Note7 a děkuje fanouškům za důvěru (video)

Pokud jste jedním z těch, komu se podařilo dosáhnout vrcholu, pohodlně na něm sedíte a máte pocit, že se již nemůže nic pokazit a všechno bude takhle skvělé až do konce vašich dnů, za případný přešlap globálních rozměrů může být těžké se omluvit. A pro korporaci, která během chvilky zklamala 2,5 milionu svých fanoušků, kteří si koupili její produkt a další miliony uživatelů, kteří se k nákupu chystali, to může v lepším případě znamenat velký pokles důvěry, v tom horším úplné zatracení značky. To však není případ Samsungu a jeho nepovedeného modelu Note7, za který se omlouvá v krátkém spotu.

Galaxy Note7

V něm se objevují majitelé řady Galaxy Note od prvního modelu, až po zmíněný model Note7, který však Samsung kvůli vzněcujícím se bateriím stáhl z trhu. V klipu je pak použita podmanivá hudba s omluvným vzkazem, kdy jihokorejská společnost děkuje za důvěru a podporu, kterou do ní fanoušci vložili i přes to, že byli zklamáni.  Pokud jste citlivější povaha, může se stát, že zůstanete dojati a snad i ochotni koupit si nový Note8 (první dojmy), jehož cena se blíží ke 30 000 Kč.

Nutno však podotknout, že se jedná o dobře zvládnutý marketing, kdy je cílem videa zamést poslední pochyby o modelové řadě Note pod koberec a soustředit se na budoucnost, to však klipu příliš neubírá na emocích, které v divákovi budí. Pokud vás video nalákalo k nákupu, model Galaxy Note8 se na českém trhu objeví 15. září s doporučenou cenou 26 999 Kč.

Samsung Galaxy Note8: první dojmy

Jak působí video na vás? Odpustili jste Samsungu pochybení u baterií s modelem Galaxy Note7?

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments