Sledujte nás na YouTube

Samsung SCH W-999: Čínské “véčko” s Androidem

Samsung ve spolupráci s čínským operátorem China Telecom představil nový smartphone nesoucí název SCH-W999. Jedná se o telefon s “véčkovou” konstrukcí, která je u asijských uživatelů velice populární. Novinka nabízí dva 3,5″ Super AMOLED displeje s rozlišením  800 x 480 pixelů. V útrobách smartphonu nalezneme dvoujádrový procesor Qualcomm MSM8660 taktovaný na frekvenci 1,2 GHz. Jako operační systém výrobce použil Android ve verzi 2.3 Gingerbread, který již tradičně vyšperkoval o grafickou nadstavbu TouchWiz. Další výbava zahrnuje mikroUSB konektor, 5Mpx fotoaparát a Li-Ion akumulátor s kapacitou 1500mAh. Datovou konektivitu zajistí moduly pro Wi-Fi, WAPI a Bluetooth 3.0 (A2DP). Stejně jako mnoho dalších telefonů, které China Telecom nabízí, tak i Samsung W-999 disponuje dvěma sloty pro SIM kartu. Pokud se vám tento zajímavý kousek zalíbil, tak vás bohužel musíme zklamat. Samsung  SCH-W999 bude dostupný pouze na asijských trzích. Kromě neoficiálního dovozu tedy neexistuje žádná šance, jak by se mohl dostat do rukou evropského uživatele.

-

Zdroj: Samsung, Engadget

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

4 komentáře

 1. uni (neregistrovaný)

  Uf, dva displeje místo adaptivního kloubu, dobrá zhýralost. Poměrně zbytečné. Taky si moc nedovedu představit těžiště…

  • Jjjj (neregistrovaný)

   Je to docela blbost 2 display…

   Pro me design rady Sony Clie je jednou z nejlepe resene V-ckove konstrukce pro smartphone nebo PDA.. Kdo zna Sony Clie NZ90, UX51, nebo NX70 mi asi da za pravdu.

   Je skoda, ze takove reseni uz neni “MODNI” v Evrope.

  • uni (neregistrovaný)

   Jjjj (neregistrovaný): pravda, Sony mělo moc pěkné kousky… Škoda že lidi byly v té době tak zblblý “potřebou” “multitaskingu” a Palm OS to poškozovalo.

 2. Ondřej Gardavský (neregistrovaný)

  No a i s neoficiálním dovozem bude tento telefon pro českého uživatele dost málo použitelný, neb China Telecom běží na na technologii CDMA…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *