Domů » Bleskovky » Samsung rozzářil nejvyšší mrakodrap světa. LED show propagovala Galaxy S9

Samsung rozzářil nejvyšší mrakodrap světa. LED show propagovala Galaxy S9

Samsung začne brzy po celém světě prodávat svůj nový vlajkový smartphone Galaxy S9 a jeho většího sourozence S9+. Příchod těchto novinek na trh bude doprovázet masivní reklamní kampaň, v Dubaji si například korejský gigant pro tyto účely „vypůjčil“ nejvyšší budovu na světě.

Na mrakodrapu Burj Khalifa s výškou 829,8 metrů mezi spustil ve dnech 2. a 3. března LED show, vyzdvihující samotné telefony a jejich nové fotoaparáty.

Samsung chce potenciální zákazníky nalákat přímým kontaktem, proto do blízkosti Burj Khalify nainstaloval tzv. Product Experience Zones, kde si mohou lidé novinky osahat.

Samsung hodlá uspořádat podobné události globálně na dalších místech s památkami nebo s vysokou intenzitou lidí, detaily budou zveřejněny později.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Stejně to nikdo kupovat nebude..

  • jj jen několik milionů lidí, to jsou zanedbatelná procenta… :-D

  • Ja jim preji. Jsou to stejne ovce jako apple, ale aspon to nejsouamericke ocve. A pravdou je, ze nebyt samsungu, tak dnes apple neni v tom svem HW kopirovacim usili tam kde je, a samsung by nebyl v tom svem kopirovacim SW usili, tam kde je :)

  • Sám určitě vnímáš, že jsou to od tebe jen takové primitivní hospodské kecy,viď?

  • Kdyby to byl takovej hit, tak by určitě ceny padaly už po roce na téměř polovinu ceny, určitě by se dělaly cashbacky a trapné akce typu „dejte nám iphone x a my vám dáme S9“. Těch několik milionů prodají, ale jéček.

  • Skylark (neregistrovaný): Ale jo, nějaké desítky mega to budou, ne že ne. Ale doby, kdy se to rádo přirovnávalo k iPhone jsou zkrátka pryč.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).