Domů » Bleskovky » Samsung prodloužil partnerství s olympijskými hrami až do roku 2020

Samsung prodloužil partnerství s olympijskými hrami až do roku 2020

Mezinárodní olympijský výbor (MOV) a společnost Samsung podepsaly dohodu o prodloužení partnerství až do olympijských her v roce 2020. Slavnostní podpis se uskutečnil 17. srpna v čínském Nankingu, hostitelském městě II. letních olympijských her mládeže. Zahajovacího ceremoniálu se zúčastnili předseda MOV Thomas Bach a Jay Y. Lee, místopředseda představenstva společnosti Samsung Electronics.

Samsung bude oficiálně sponzorovat zimní olympijské hry v Pchjongjangu 2018 a OH v Tokiu 2020 v kategorii „Bezdrátová komunikační zařízení a výpočetní technika“. Tato rozšířená kategorie produktů zahrnuje smartphony, tablety, notebooky, osobní počítače a další počítačové vybavení včetně stolních tiskáren.

Zapojení společnosti Samsung do olympijských her se v průběhu 26 let významně rozšířilo. Poprvé se Samsung jako lokální partner podílel na olympijských hrách v Soulu v roce 1988. Od zimních her v Naganu v roce 1998 se Samsung připojil k programu TOP (The Olympic Partner) a stal se celosvětovým partnerem olympijských her v kategorii bezdrátových komunikačních zařízení.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. Pavel (neregistrovaný)

  No to je vyhra, za chvili tam zakazou i konzumaci jablek

 2. Kolousek001 (neregistrovaný)

  Ten chlap od Samsungu je už od pohledu vocas … Smutný je že díky takovejmhle věcem je Samsung tam kde je ikdyž vlastně není o co stát. Ale mohl by si to dovolit snad někdo jinej? Těžko. Nikdo toho nedělá tolik aby to všechno pokryl ….

  • RTFM (neregistrovaný)

   Ale dělá, čebolů je spousta. Např. LG, Hyundai, Lotte, Hanjin, Sharp, Sony (to může být diskutabilní, ale spíše to je čebol, patřící pod Mitsui. A ano, uznávám, jako japonská firma, Sony je keirecu), Daewoo, Mitsubishi, Panasonic. S těmito firmami se člověk běžně setkává. Ať vědomě či nevědomě. Drtivá většina z nich vyrábí vše od „osobní elektroniky“, přes díly do aut, lodí,…, vlastní bankovní instituce, vyrábí vlastní HW, patří pod ně často petro-olejářský průmysl a jiné.

   To že je u nás Samsung asi nejznámější zastupitel onoho „zla“ ještě neznamená, že je opravdu nejznámější či největší i někde jinde.

   Jinak se mi moc líbí naše závist a schopnost od pohledu odhadnout, že člověk na obrázku je vocas. Cizí inteligenci většinou posuzují lidé, kteří předtím dokázali svou duševní indispozici

 3. „zimní olympijské hry v Pchjongjangu 2018“ Snim ci bdim? Kim Jong-un bude poradat zimni OH? :-D

  • gorilag (neregistrovaný)

   To je Mindfuck ono je to take male mestečko na hraniciach Južnej Korei takže neni v tom Kim Jong Un :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).