Domů » Bleskovky » Samsung prodal deset milionů kusů tabletofonu Galaxy Note 3

Samsung prodal deset milionů kusů tabletofonu Galaxy Note 3

Samsung včera oznámil, že prodal deset milionů kusů populárního tabletofonu Galaxy Note 3. Vzhledem k tomu, že se začal prodávat 25. září a řada lidí ho považuje za příliš velký, je to úctyhodný počet. Pokud ho porovnáme s předchůdci – Galaxy Note II potřeboval na stejný počet prodaných kusů čtyři měsíce a první generace Galaxy Note potřebovala měsíců devět.

- - -

Mimo velkosti vyniká Galaxy Note 3 i specifikacemi, pohání ho Snapdragon 800 doplněný 3 GB operační paměti RAM, dále nabízí 13 megapixelový fotoaparát, podporu LTE a stylus, který je typický pro řadu zařízení Note. Zároveň jako první podporoval chytré hodinky Galaxy Gear a řada zákazníků je k telefonu mohla získat zdarma, nebo za minimální cenu. Galaxy Note 3 je dostupný na více než padesáti trzích a prodeje táhne převážně silná poptávka v Asii, v zemích jako Čína, Japonsko a Jižní Korea.

Kde můžete Galaxy Note 3 pořídit za nejlepší cenu?

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Jaroslav (neregistrovaný)

    Zajímavé je, že Note 2 mi přišel moc velký, ale teď když sem přešel z IPhonu 5 na Note 3 tak v ruce se drží mnohem líp. Jediné co mě trochu naštvalo, že Samsung skrýva jazyková nastavení. Jelikož sem ho kupoval na Amazonu v UK tak sem musel udělat root abych mohl nastavit skrytou češtinu. U jiných telefonů z UK s tím nebyl problém

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).