Domů » Bleskovky » Samsung prodal 38 milionů tabletofonů Galaxy Note, věří si také s novým Note 3

Samsung prodal 38 milionů tabletofonů Galaxy Note, věří si také s novým Note 3

Někteří lidé mají rádi velké telefony, hlavně v Asii, kde prodeje zaznamenaly rekordní meziroční nárůst. Korejský server ETNews informoval, že vedoucí mobilní divize Samsungu JK Shin prohlásil, že společnost prodala 38 milionů zařízení Galaxy Note. To je úctyhodné číslo na zařízení, které byly často označovány jako příliš velké na běžné užívání. Přesto Samsung dokázal prodat 4,75 milionu Galaxy Note za čtvrtletí, od zahájení prodeje první generace na podzim roku 2011.

 
Galaxy Mega 6.3, Note 3, Note 2 a Note

Vzhledem k popularitě Galaxy Note a Galaxy Note 2 Shin očekává, že nově představený Galaxy Note 3 překoná své předchůdce. Společnost jich chce prodat deset milionů do konce roku. Samsung ukázal, že velké telefony mají místo na trhu a teď řada konkurentů jako HTC, Nokia a dokonce možná Apple pracuje na vlastních tabletofonech.

David Podzimek

9 komentářů

 1. Borec (neregistrovaný)

  Aby si nevěřil, i já se chystám ho koupit. SGS 2 bude na kolo a do hospody. Note 3 na vše ostatní. Navíc vedle sebe na stole budou hodně sexy. Už se ví něco o ceně a dostupnosti v ČR ?

 2. fore (neregistrovaný)

  Já jim s těma prodejama taky pomůžu jedním kouskem :)

 3. Uvidím v decembri či upgradujem z Note 2 na Note 3.

 4. Snad se brzy nekde objevi abych ho mohl trochu okouknout, laka me ten 1080p displej a vylepsene S-note poznamky. Ty na dvojce celkem vyuzivam ,ale ty novy vypadaji o poznani lepe.

 5. ejdyx (neregistrovaný)

  vlastnil jsem galaxy note 2 + 64gb sdxc a po zaplnění obou se přístroj tak nehorázně zasekával, že už Samsung nechci nikdy..!! no spíše ten virus Android!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).