Domů » Články » Samsung přichází se stylovým příslušenstvím ke Galaxy S9 a S9+, vybere si opravdu každý

Samsung přichází se stylovým příslušenstvím ke Galaxy S9 a S9+, vybere si opravdu každý

Po uvedení své vlajkové lodi představil Samsung nové portfolio příslušenství k telefonům Galaxy S9 a S9+. V příslušenství je hned několik novinek, z designových krytů a pouzder si každé vybere podle svého vkusu a preferencí. Inovovaná je i bezdrátová nabíječka, se kterou pohodlně nabijete za několik desítek minut.

Novinka z látky a armádní obrněnec

Úplnou novinkou mezi pouzdry je látkový odlehčený zadní kryt, který se vyznačuje neuvěřitelnou lehkostí a designem, inspirovaným nejúspěšnějšími módními ikonami historie. Zakoupit ho můžete v šedém nebo červeném provedené za 799 Kč. Oproti tomuto krytu vypadá druhá novinka jako naprostý obrněnec. Naprosté bezpečí Galaxy S9 a S9+ zaručí Tvrzený ochranný zadní kryt, který dokonce splňuje americkou certifikaci odolnosti MIL-STD-801 (proti pádům a na teplotní rozsahy). Díky šikovného stojanu si můžete projíždět zprávy či sledovat videa kdekoliv chcete a nemusíte si lámat hlavu s tím, kam svůj mobil postavíte. K dostání je navíc ve stříbrném a černém provedení, cena 999 Kč.

Flipová pouzdra pro rozšíření displeje

Další z nabídky designových kousků je pohodlné LED View pouzdro, které zaujme svým designovým zpracováním ve třech elegantních barevných provedeních – černém, modrém a fialovém, cena je 1 599 Kč. Rozšířený LED displej mobilu zajistí, že uživateli neunikne žádná notifikace ani událost. Navíc si může displej s pomocí barevných diod přizpůsobit svému vkusu. Vyberte si znaky pro jednotlivé volající a ovládejte svůj telefon pohodlně i v zamčeném módu – přijímejte hovory, upozornění či ovládejte budík.

To vše můžete dělat, i když je váš mobil stále v bezpečí. Stejně tak je tomu i u druhého flipového pouzdra v nabídce Clear View se stojanem, u kterého milovníci hudby ocení i možnost přepínat mezi písničkami, a to i v zamčeném módu. Kryt lze využít i jako stojan pro pohodlné sledování filmů, při kterém navíc majitelé telefonu Galaxy S9 a S9+ ocení jedinečné stereo reproduktory vyladěné od AKG a podmanivý zvuk ve standardu Dolby Atmos®. Flipové pouzdro Clear View je k dispozici v černé, modré, fialové a zlaté barvě za 1 399 Kč. 

Luxusní Alcantara i silikonový kryt v pastelových barvách

Luxusní dojem s dostatečnou ochranou zadní časti vašeho telefonu nabízí kryt Alcantara. Odolný kryt zajistí, že bude váš telefon v bezpečí na každém kroku. Výhodou je i možnost pohodlného umytí vodou a mýdlem. Na výběr je z černé, modré, mátově zelené a červené barvy, cena je 1 199 Kč. A chybět samozřejmě nesmí ani klasický silikonová kryt, který Samsung kromě klasické černé nabízí i ve třech jarních pastelových barvách – modré, šedé a růžové barvě. Kryt pořídíte za 599 Kč.

Bezdrátová nabíjecí stanice

Stylová nabíječka zaručí plné nabití baterie za pár desítek minut, přičemž není nutné při nabíjení přerušit vaši práci ani zábavu. Nabíječka totiž skvěle poslouží i jako stojan, který vám poskytne pohodlný úhel pro sledování videí nebo psaní. Cena je 1 499 Kč, nabíječku můžete mít v černé nebo bílé barvě.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.