Domů » Bleskovky » Samsung oficiálně potvrdil, že Galaxy S9 a S9+ představí koncem února na MWC

Samsung oficiálně potvrdil, že Galaxy S9 a S9+ představí koncem února na MWC

Technologické společnosti většinou na CESu na tiskových konferencích představují svá nová zařízení. Samsung naopak na tomto veletrhu ústy šéfa mobilní divize oznámil, že zde svou vlajkovou loď nepředstaví. Nepotvrdily se ani spekulace, že by mohl Samsung ukázat na CESu alespoň nějaký koncept nového telefonu.

Samsung Galaxy S9 (koncept)

Na novou jihokorejskou vlajkovou loď ale nebudeme čekat dlouho, představena bude už na konci února na MWC v Barceloně a ne až na samostatné akci Samsungu.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

2 komentářů

  1. Marek Studnicka

    Proskakují info,že S9 nedostane jack.Pokud dostane stereoreproduktory,tolik mi to vadit nebude,ale toho jacku,pokud je to pravda,je škoda.Jack byl konkurenční výhoda Samsungu

    • :-D konkurencni vyhoda vuci komu? Na trhu jsou stovky modelu s jackem. Opet Studnicka s nulovym rozhledem perli.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).