Domů » Bleskovky » Samsung pracuje na virtuální realitě pro chytré telefony a tablety

Samsung pracuje na virtuální realitě pro chytré telefony a tablety

Podle redaktorů serveru Engadget se v letošním roce dočkáme další novinky od společnosti Samsung. Po chytrých hodinkách se jihokorejský gigant hodlá angažovat v další oblasti, které zatím dominují pouze chytré brýle Google Glass a Oculus Rift. Vývojáři Samsungu nyní usilovně pracují na vlastním řešení brýlí, coby připojitelného příslušenství pro chytré telefony a tablety.

 

Anonymní zdroj dále prozradil, že chystaný projekt má konkurenci přebít nízkou cenou a kvalitou zobrazovací technologie (OLED), která má být lepší, než v případě druhé generace vývojářského kitu Oculus Rift. V minulosti se hovořilo, že brýle budou složit pro rozšířenou realitu, nicméně jejich zaměření bude daleko přímočařejší. Zařízení má fungovat především k hraní her, což vyvolává řadu dalších otázek.

Díky absenci bližších informací, je však v tuto chvíli zbytečné se pouštět do hlubších spekulací a proto nám nezbyde nic jiného, než si počkat na další úniky.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Diskuze k článku

  1. samsung je taky smiesny

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).