Domů » Bleskovky » Samsung PowerBot je chytrý vysavač s mopem a příznivou cenou

Samsung PowerBot je chytrý vysavač s mopem a příznivou cenou

Na trhu robotických vysavačů je hráčů poměrně dost. O svou pozici musí bojovat i takový gigant, jakým je Samsung. Ten přichází na český trh s nejnovějším modelem z řady robotických vysavačů PowerBot s nepříliš zapamatovatelným označením VR05R5050WK. Novinka je určena k vysávání tvrdých podlah, koberců a zároveň je doplněna o funkci mytí podlahy, které probíhá současně s vysáváním.

Samsung PowerBot 1

Aby se zajistilo vysávání i mytí podlah v jednom kroku bez nutnosti čekat, PowerBot má dvě oddělené nádoby. Jedna je určena pro prachové a hrubé nečistoty, druhá pro vodu. Mytí podlahy zajišťuje hadřík z mikrovláken, zachytávání prachu a nečistot zabezpečuje rotační čistící kartáč s postranními metličkami a silné 5W nasávání prostřednictvím motoru BLDC.

Malý, ale šikovný

Samsung PowerBot VR05R5050WK umí upravit svůj sací výkon ve třech úrovních – v maximálním dosahuje výkon 5 W, ve standardním 1,7 W a v EKO režimu 0,5 W. Díky 3 400mAh baterii může kontinuálně vysávat až 150 minut. Pomocí integrovaného ovládání Wi-Fi a doprovodné aplikace můžete vysavač ovládat na dálku odkudkoli.

Samsung PowerBot 2

Model Samsung PowerBot VR05R5050WK je na českém trhu k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 9 990 Kč.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
locki
Uživatel
locki
Offline

5W je opravdu hodně málo za moc peněz, doporučuji mrknout na tento youtube kanál [odkaz] kde dělají spousty nezávyslých testů