Samsung PowerBot je chytrý vysavač s mopem a příznivou cenou

Samsung PowerBot 1

Na trhu robotických vysavačů je hráčů poměrně dost. O svou pozici musí bojovat i takový gigant, jakým je Samsung. Ten přichází na český trh s nejnovějším modelem z řady robotických vysavačů PowerBot s nepříliš zapamatovatelným označením VR05R5050WK. Novinka je určena k vysávání tvrdých podlah, koberců a zároveň je doplněna o funkci mytí podlahy, které probíhá současně s vysáváním.

Aby se zajistilo vysávání i mytí podlah v jednom kroku bez nutnosti čekat, PowerBot má dvě oddělené nádoby. Jedna je určena pro prachové a hrubé nečistoty, druhá pro vodu. Mytí podlahy zajišťuje hadřík z mikrovláken, zachytávání prachu a nečistot zabezpečuje rotační čistící kartáč s postranními metličkami a silné 5W nasávání prostřednictvím motoru BLDC.

Malý, ale šikovný

Samsung PowerBot VR05R5050WK umí upravit svůj sací výkon ve třech úrovních – v maximálním dosahuje výkon 5 W, ve standardním 1,7 W a v EKO režimu 0,5 W. Díky 3 400mAh baterii může kontinuálně vysávat až 150 minut. Pomocí integrovaného ovládání Wi-Fi a doprovodné aplikace můžete vysavač ovládat na dálku odkudkoli.

Samsung PowerBot 2

Model Samsung PowerBot VR05R5050WK je na českém trhu k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 9 990 Kč.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku