Domů » Bleskovky » Samsung poprvé ukázal svůj ohebný telefon ve videu

Samsung poprvé ukázal svůj ohebný telefon ve videu

Samsung v tomto týdnu zveřejnil konceptuální video, ve kterém ukazuje, jak si představuje budoucnost. Zatímco od některých technologií nás ještě dělí několik poctivých let, některé jsou doslova za rohem.

Samsung Foldable Phone Official Video LEAKED!

V čase 0:23 je možné zahlédnout ohebný telefon, který by měl být představen již za několik týdnů. Přestože zařízení ve videu nemusí být přímo chystaný model, dá se předpokládat, že bude vycházet ze stejného konceptu – klasický plochý displej venku, větší ohebný displej uvnitř.

Pochopitelně nejdůležitější bude, jak z benefitu skládacího displeje bude těžit prostředí operačního systému, aby dalo tomuto novému form factoru smysl. Kdy bude ohebný smartphone od Samsungu představen, zatím nevíme; je možné, že se tak stane již 20. února na prezentaci smartphonů řady Galaxy S10, možná si Samsung slavnostní odhalení nechá až o pár dní později na veletrh MWC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments